SKELBIMŲ LENTA

mano mama juda krepsinis 3X3
Paskelbta: 2021-12-02

Sporto centro lengvaatlečiai varžėsi Šiauliuose

2021 m. spalio 26 d. Jurbarko sporto centro lengvaatlečiai dalyvavo Lietuvos mokinių Olimpinių vilčių lengvosios atletikos čempionate. Šiuose vaikų grupės varžybose geriausiai sekėsi Augustei Pranskaitytei, ji šuolio į aukštį rungtyje iškovojo pirmąją vietą, peršokusi 140 cm.-Trenerė Laimutė Stanienė. Trenerio Antano Domeikos auklėtiniai: šuolio į aukštį rungtyje Kostas Kvietkus iškovojo trečią vietą peršokęs 130 cm, Goda Kvietkutė ketvirtą vietą, peršoko 120 cm, Klaidas Kukliauskas užėmė penktą vietą – peršoko 125 cm ir Majus Jocys 10 vietą peršoko 115 cm ir 200 m bėgimo rungtyje dalyvavęs Deimantas Arcimavičius iškovojo 12 vietą pasiekęs asmeninį rezultatą 32,98 s. Rutulio Stūmimo rungtyje Liepa Šukutytė iškovojo trečią vietą nustūmusi 2 kg rutulį 10,42 m – trenerė Violeta Kokarskaja.