jurbarkas herbasJURBARKO SPORTO CENTRAS


Vytauto Didžiojo g. 35A, 
LT - 74128 Jurbarkas

Tel. / faks. (8 447) 72 536
El. paštas jurbarkosportas@gmail.com

Marcinkaus stadionas

Paskelbta: 2021-12-15

Kalėdidinės lengvosios atletikos penkiakovės varžybos

2021 m. gruodžio 14 d. Smalininkų technologijų ir verslo mokyklos sporto salėje vyko, Sporto centro lengvosios atletikos, vaikų penkiakovės varžybos. Kiekvienas vaikas turėjo sudalyvauti penkiose rungtyse: šokti į tolį iš vietos, šokti į aukštį įsibėgėjus, mesti 2 kg ir 3 kg kimštinį kamuolį, bėgti šaudyklinį bėgimą - 6 kartus po 10 metrų ir paskutinė sunkiausia rungtis – bėgti 500 metrų. Vaikai buvo suskirstyti į tris grupes: pirma grupė mergaitės ir berniukai gimę 2008 - 2009 metais, mergaitės ir berniukai gimę 2010 - 2011 metais, trečia jauniausia grupė gimę 2012 metais ir jaunesni. Varžybų nugalėtojai ir prizininkai buvo nustatomi atskirai kiekvienoje grupėje mergaitės ir berniukai, pasiekę geriausius rezultatus kiekvienoje rungtyje.

Jauniausių grupėje mergaičių tarpe pirmąją vietą iškovojo Agota Vainauskaitė iš Jurbarko, antrąją vietą laimėjo Rugilė Putramentaitė iš Viešvilės ir trečiąją vietą – Fausta Kvietkutė iš Jurbarko. Berniukų tarpe nugalėtoju tapo Dominykas Karvelis, antrąją vietą iškovojo Majus Ausiukevičius, trečiąją vietą Vainius Gribauskas visi trys berniukai iš Smalininkų.
2010-2011 metais gimusių vaikų grupėje, mergaičių tarpe pirmąją vietą iškovojo Elena Kiudytė, antrąją vietą Milvydė Sabaliauskaitė, trečiąją vietą Liepa Vančytė visos mergaitės iš Jurbarko. Berniukų tarpe nugalėtoju tapo Minijus Janavičius, antrąja vietą iškovojo Dominykas Orlovas ir trečiąją vietą laimėjo Adomas Liuokaitis visi berniukai iš Smalininkų.
Vyriausių vaikų grupėje mergaičių tarpe pirmąją vietą iškovojo Patricija Babiliūtė, antrąją vietą Goda Kvietkutė abi mergaitės iš Smalininkų ir trečią vietą  laimėjo Augustė Pranskaitytė iš Jurbarko. Berniukų grupėje varžybų nugalėtoju tapo Rapolas Povilauskas iš Smalininkų, antrąją vietą iškovojo Kostas Kvietkus iš Viešvilės ir trečiąją vietą laimėjo Laurynas Vaitkus iš Smalininkų.
Per šias varžybas dauguma jaunųjų lengvaatlečių pasiekė savo geriausius rezultatus atskiruose rungtyse. Ypač gerus rezultatus pasiekė šuolininkai į aikštį, rungtyniaudami sporto salėje – Augustė Pranskaitytė peršoko kartelę pakeltą į 140 cm aukštį, Kostas Kvietkus peršoko kartelę pakeltą į 150 cm aukštį ir Rapolas Povilauskas peršoko 140 cm. Šių varžybų nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti Sporto centro įsteigtais aukso, sidabro ir bronzos medaliais. Kiti varžybų dalyviai apdovanoti specialiais medaliais.
Varžybų metu buvo užsukęs Dėdė Kalėda, pamatęs vaikus sportuojančius jų netrukdė, tiesiog paliko dovanų maišą su skanėstais. Po varžybų  vaikai, draugiškai šnekučiuodami ir dalindamiesi įspūdžiais, suvalgė gautą dovanėlę. Su geromis nuotaikomis jaunieji sportininkai iškeliavo į namus. Lengvosios atletikos treneriai: Violeta Kokarskaja, Laimutė Stanienė, Antanas Domeika.

Jurbarko SC trenerio Antano Domeikos informacija

Žiūrėta: 298 kartai Atnaujinta: 2021-12-15