Paskelbta: 2021-10-12

Jaunučių A ir jaunučių B Lietuvos regbio čempionatas

2021 m. spalio 9 d., Šiauliuose vyko Lietuvos regbio jaunučių A ir jaunučių B čempionatas. Vykusiose varžybose savo jėgas išbandė Jurbarko rajono kūno kultūros ir sporto centro treniruojami trenerio Daivaro Jonaičio komandos regbininkai: U. Atkočaitis, A. Bessarabas, V. Dapkus, B. Griškus, D. Jakštys, A. Kasparaitis, J. Kornikas, D. Lebedninkas, G. Liorincas, A. Mockus, A. Rudzevičius, A. Urbonas, N. Vasiliauskas, A. Volbikas.

Jaunučių B grupėje, komanda užėmė 7 vietą iš 14 komandų, o vyresnieji jaunučiai iškovojo 7 vietą iš 11 komandų. Kovoje dėl galimybės varžytis dėl 5 vietos tik per pratęsimą pralaimėjo Šiaulių regbio akademijos ,,Gegužių“ progimnazijos komandai. Geriausias jaunučių A komandos žaidėjas Ugnius Atkočaitis. Jaunučių B komandos žaidėjas Adomas Rudzevičius. Už nuotraukas dėkojame Vitai Javtušenkienei ir Vaidai Kasparaitienei.