SKELBIMŲ LENTA

mano mama juda krepsinis 3X3
Paskelbta: 2022-10-24

Jurbarko sporto centro atviras vaikų , jaunučių ir jaunių šachmatų turnyras

Š. m. spalio 22 d. Jurbarko turizmo ir verslo centro konferencijų salėje vyko Jurbarko sporto centro atviras vaikų , jaunučių ir jaunių šachmatų turnyras. Jame dalyvavo 78 šachmatininkai iš Marijampolės, Vilkaviškio, Telšių, Tauragės, Gargždų  ir Jurbarko. Jurbarkui atstovavo Ignas Milius, Aistė Miliūtė, Skomantas Juškaitis, Surminas Juškaitis, Dominykas Mačieža, Deimantas Šegžda, Medeina Strokova, Liudvikas Urbutis, Domas Kazlauskas, Benediktas Ažna, Adas Ambrakaitis, Majus Mekionis, Dovydas Masaitis, Justas Meškauskas, Ugnė Samoškaitė, Dovydas Petrošius ir Pijus Greičius.Turnyrą laimėjo Pijus Greičius (Jurbarkas) surinkęs 7 taškus. Pijus apdovanotas taure ir aukso medaliu. Pijus Greičius ilgametis Jurbarko sporto centro auklėtinis. Šiuo metu mokosi Kauno KTU gimnazijoje ir treniruotes lanko Kaune. Pijus ruošiasi Europos čempionatui U18(iki 18 metų) vyksiančiam lapkričio mėn. Turkijoje. Palinkėkime jam sėkmės! Po 6.5 taškus surinko puikiai žaidę Skomantas Juškaitis (Jurbarkas), Ąžuolas Norkūnas(Jurbarkas) ir Domas Andrijauskas (Gargždai). Pagal Bucholco koeficientą antrą vietą užėmė Skomantas (apdovanotas sidabro medaliu) trečiąją vietą Ąžuolas (apdovanotas bronzos medaliu). Buvo varžomasi ir dar 6 kategorijose. Iš jurbarkiečių medalį pavyko iškovoti ir Aistei Miliūtei, o Liudvikui Urbučiui taurę ir medalį. Mergaičių 2011 m. gimimo ir jaunesnių tarpe Aistė Miliūtė užėmė 3 vietą. Berniukų 2014 m. gimimo ir jaunesnių tarpe Liudvikas Urbutis užėmė 1 vietą. Laiko kontrolė - 10 min.  + 5 sek. už kiekvieną atliktą ėjimą. Turnyras vyko šveicariška sistema, 8 ratai.