jurbarkas herbasJURBARKO SPORTO CENTRAS


Vytauto Didžiojo g. 35A, 
LT - 74128 Jurbarkas

Tel. / faks. (8 447) 72 536
El. paštas jurbarkosportas@gmail.com

Marcinkaus stadionas

Paskelbta: 2021-11-22

XXVIII-osios greitųjų šachmatų varžybos ,,Gargždams – 768“

Š. m. lapkričio 21 d. Gargžduose vyko 28-osios greitųjų šachmatų varžybos ,,Gargždams – 768“. Varžybos vykdytos šveicariška sistema (9 ratai). Dalyvavo rekordinis dalyvių skaičius - 127 šachmatininkai iš  Plungės, Kretingos, Šiaulių, Klaipėdos, Telšių, Raseinių, Agluonėnų, Gargždų, Radviliškio, Palangos, Platelių, Tauragės, Šilalės, Vėžaičių,  Kauno ir Jurbarko. Jurbarkui atstovavo 7 Jurbarko sporto centro auklėtiniai (Ignas Milius, Kristupas Meškauskas, Skomantas Juškaitis, Medeina Strokova, Adrijus Adomaitis, Matas Keturauskas ir Deimantas Šegžda), jų treneris Valentinas Jankūnas.

Tai buvo ne tik asmeninės bet ir komandinės varžybos. Komandos sudėtis – 4 šachmatininkai. Dalyvavo 33  komandos. Jurbarkui atstovavo 2 komandos: Jurbarko SC 1 (Valentinas Jankūnas, Ignas Milius, Skomantas Juškaitis, Kristupas Meškauskas) ir Jurbarko SC 2 (Medeina Strokova, Adrijus Adomaitis, Deimantas Šegžda, Matas Keturauskas).
Pirmąją vietą iškovojo Šiaulių jaunimo komanda surinkusi 26.5 taško.
Antrąją vietą iškovojo Klaipėdos r. 1 komanda surinkusi 25,5 taško. 
Trečiąją vietą iškovojo Kretingos komanda surinkusi 24 taškus. Jurbarko SC 1 komanda užėmė 15 vietą, o Jurbarko SC 2 komanda užėmė 26 vietą. Asmeninėje įskaitoje tarp jurbarkiečių geriausiai sekėsi Valentinui Jankūnui (5.5 taško), Ignui Miliui (5 taškai) ir Skomantui Juškaičiui (4.5 taško). Kovojant dėl reitingo taškų geriausiai sekėsi Ignui Miliui (32.6 reitingo taškų), Kristupui Meškauskui (17.8 reitingo taškų) ir Adrijui Adomaičiui (15 reitingo taškų). Tai buvo labai stiprus turnyras ir džiugu, kad jaunieji jurbarkiečiai kovėsi gerai ir parodo vis aukštesnį meistriškumą kovojant su daug didesnę patirtį turinčiais varžovais. Turnyras registruotas FIDE, ir buvo skaičiuojami greitųjų šachmatų reitingo pokyčiai. Laiko kontrolė 10 min. plius 5 sek. už padarytą ėjimą. Daugiau informacijos adresu chess-results.com pasirenkant šalį LTU.

 Jurbarko rajono KKSC informacija

Žiūrėta: 165 kartai Atnaujinta: 2021-11-22