jurbarkas herbasJURBARKO SPORTO CENTRAS


Vytauto Didžiojo g. 35A, 
LT - 74128 Jurbarkas

Tel. / faks. (8 447) 72 536
El. paštas jurbarkosportas@gmail.com

Marcinkaus stadionas

Paskelbta: 2022-01-17

Greitųjų šachmatų turnyras

Š. m. sausio 15 d. Jonavos kūno kultūros sporto centro salėje įvyko greitųjų šachmatų turnyras, skirtas šviesaus atminimo trenerio Richardo Banaičio atminimui pagerbti. Vyko  A ir B turnyrai. B turnyre dalyvavo 74 dalyviai, kurių amžius negalėjo viršyti 14 metų. A turnyre dalyvavo 118 dalyvių, kurių amžius nebuvo ribojamas.

Šiose varžybose dalyvavo Jurbarko sporto centro 17 šachmatų skyriaus auklėtinių. A turnyre žaidė Kristupas Meškauskas Adrijus Adomaitis, Skomantas Juškaitis, Ąžuolas Norkūnas ir Ignas Milius.B turnyre žaidė Deimantas Šegžda, Jonas Pauliukas, Majus Mekionis, Medeina Strokova, Liutauras Kuklys, Aistė Miliūtė, Ugnė Samoškaitė, Justas Meškauskas, Jokūbas Birgiolas, Domas Kazlauskas, Surminas Juškaitis ir Emilis Sutkus.
A turnyre susirinko labai stipri sudėtis. Dalyvavo 5 didmeistriai, 6 meistrai ir daug kitų pajėgių šachmatininkų iš beveik visų Lietuvos miestų. Iš jurbarkiečių geriausiai sekėsi Ignui Miliui. Jis 5 partijas laimėjo, 3 pralaimėjo ir 1 partiją baigė lygiosiomis ir surinkęs 5.5 taško užėmė solidžią 34 vietą. Be to uždirbo 55.8 reitingo taškų. Puikiai žaidė ir Ąžuolas Norkūnas ( 5 taškai, uždirbti 38 reitingo taškai). Gerai žaidė ir Kristupas, Skomantas ir Adrijus pridėję prie savo tarptautinių reitingų po keletą taškų.
B turnyre iš jurbarkiečių 6 taškus surinko Medeina Strokova ir užėmė 8 vietą. Medeina ilgą laiką buvo pirmaujančių gretose. Tik dvi pralaimėtos paskutinės partijos neleido džiaugtis prizine vieta. Puikiai ir kantriai kovojo Liutauras Kuklys surinkęs 5 taškus. Jam teko 8 reitinginiai žaidėjai, o reitingo atitikmuo po turnyro - 1111. Daug šansų kad vasario 1 d. Liutaurui bus paskaičiuotas tarptautinis reitingas. Neblogus rezultatus parodė Majus Mekionis (4.5 taško), Deimantas Šegžda (4 taškai), Jonas Pauliukas (4 taškai) ir Emilis Sutkus (4 taškai). Kitiems jauniesiems šachmatininkams truputį trūko kantrybės, sėkmės ir meistriškumo. Bet jiems dar viskas prieš akis. Tik reikia kantriai treniruotis ir tobulėti.

Jurbarko SC trenerio Valentino Jankūno informacija

Žiūrėta: 429 kartai Atnaujinta: 2022-01-17