Paskelbta: 2022-11-16

Lietuvos sunkiosios atletikos (vyrų ir moterų) atskirų veiksmų čempionatas

2022 m. lapkričio 12-13 d. Vilniuje vyko Lietuvos sunkiosios atletikos (vyrų ir moterų) atskirų veiksmų čempionatas. Į finalines varžybas buvo pakviesta po šešis sportininkus zoninėse varžybose pasiekusius geriausius rezultatus. Moterų svorio kategorijoje iki 45 kg dalyvavusi Pukelytė Emilija rovimo, stūmimo rungtyje bei dvikovėje (63 kg) laimėjo bronzos medalius, o Bartusevičiūtė Greta buvo ketvirta rovimo, stūmimo rungtyje ir dvikovėje iškėlusi 58 kg. Šiuo metu Vilniaus Ozo sporto gimnazijoje besimokanti buvusi Jurbarko sporto centro trenerio auklėtinė, SK „Jaunuolynas“ narė Petrauskaitė Laurynas sv. k. iki 87 kg laimėjo sidabro medalius rovimo, stūmimo rungtyje ir dvikovėje iškėlusi 141 kg.
Vyrų grupėje iki 55 kg. penktąją vietą laimėjo Arlauskas Edvinas pasiekęs tris Lietuvos jaunučių iki 13 m. rekordus: rovimas 52 kg, stūmimas 65 kg ir dvikovė 117 kg. Svorio kategorijoje iki 61 kg šeštąją vietą laimėjo Lukoševičius Tadas pasiekęs tris Lietuvos jaunučių iki 13 m. rekordus: rovimas 48 kg, stūmimas 60 kg ir dvikovė 108 kg. Klausučių sporto klubo „Jaunuolynas“ narys  Veverskis Rytis  tarp sunkiaatlečių iki 102 kg  rovimo rungtyje iškėlęs 140 kg svorį laimėjo aukso, stūmimo rungtyje – sidabro (162 kg) , o dvikovėje surinkęs 302 kg laimėjo  Lietuvos čempiono aukso medalį. Rytis pateko į geriausiųjų visų dalyvių šešetuką, pralenkęs šių metų Europos jaunimo čempionato 5 vietos laimėtoją Pamarnacką K. iš Klaipėdos.