jurbarkas herbasJURBARKO RAJONO KŪNO KULTŪROS IR SPORTO CENTRAS


Vytauto Didžiojo g. 35A, 
LT - 74128 Jurbarkas

Tel. / faks. (8 447) 72 536
El. paštas jurbarkosportas@gmail.com

seniuniju zaidynes 2019

 

Lietuvos seniūnijų žaidynės - didžiausias masiško sporto sisteminis renginys, apimantis plačiausią šalies geografiją ir siekiantis pakviesti visus šalies gyventojus reguliariai sportuoti gyvenamosiose vietose ir tokiu būdu didinti jų fizinį aktyvumą, kaip svarbiausią sveikatingumo veiksnį.

 

Seniūnijų varžybos vyks trimis etapais:

I etapasatrankinės varžybos seniūnijose ir savivaldybėse tarp seniūnijų, mikrorajonų komandų 2019 m. balandžio – birželio mėn. organizuoja ir vykdo vietos savivaldybių sporto centrai, arba kiti juridiniai asmenys. Šio etapo organizavimo ir pravedimo išlaidos gavus projekto finansavimą iš Sporto rėmimo fondo gali būti kompensuojamos iš Lietuvos asociacijos „Sportas visiems“ projekto lėšų skirtų žaidynėms organizuoti.

II etapasatrankinės varžybos zonose iki rugsėjo 8 d. organizuoja ir vykdo savivaldybės arba sporto centrai pasirašę vykdymo sutartis su Lietuvos asociacija „Sportas visiems“, išvardinti šių nuostatų 2.3.punkte;

III etapasfinalinės varžybos – 2019 m. rugsėjo 21 d. Gargžduose  organizuoja ir vykdo Lietuvos asociacija „Sportas visiems“, Klaipėdos rajono savivaldybė ir  Klaipėdos rajono kūno kultūros sporto centras;

Š. m. birželio 15 d. Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazijos sporto bazėje įvyko 2019 m. Jurbarko rajono savivaldybės seniūnijų sporto žaidynės, kuriose dalyvavo 248 sportininkai iš visų miesto ir kaimo seniūnijų.