Paskelbta: 2022-09-23

Jurbarko rajono vaikų ir jaunučių lengvosios atletikos atviras čempionatas

Š. m. rugsėjo 15 d. Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazijos stadione vyko Jurbarko rajono vaikų ir jaunučių lengvosios atletikos atviras čempionatas. Varžybose dalyvavo 230 jaunųjų lengvaatlečių iš Kauno, Kaišiadorių, Kelmės, Klaipėdos, Šiaulių, Šilalės, Prienų, Pagėgių Alytaus, Šakių, Marijampolės, Joniškio, Raseinių, Elektrėnų rajonų. Iš Jurbarko rajono dalyvavo per trisdešimt Sporto centro lengvaatlečių. Vaikai buvo suskirstyti į dvi amžiaus grupes Pirma grupė mergaitės ir berniukai gimę 2009-2010 metais, Antra grupė vaikai gimę 2011 m. ir jaunesni, Jaunučių grupė mergaitės ir berniukai gimę 2008-2007 m. Šiose varžybose sportininkas galėjo dalyvauti dviejuose rungtyse.

Jauniausiųjų grupės rezultatai pagal užimtas vietas: Aistė Bakaitytė iškovojo pirmą vietą šuolio į aukštį rungtyje ir antrąją vietą kamuoliuko metime, Elena Kiudytė iškovojo pirmą vietą kamuoliuko metimo ir trečią vietą šuolio į tolį rungtyje, taip pat šuolio į tolį rungtyje antrą vietą iškovojo Evita Abokaitytė, trečią vietą Milvydė Sabaliauskaitė ir ketvirtą vietą Kornelija Juknevičiūtė, trenerė Laimutė Stanienė. Trenerio A. Domeikos sportininkai: šuolio į aukštį rungtyje Mėta Ulevičiūtė iškovojo antrą vietą, kamuoliuko metime ketvirtą vietą, Rugilė Putramentaitė bėgdama 60 m iškovojo septintą vietą, Astijus Kelneris šuolio į aukštį rungtyje iškovojo trečią vietą, bėgdamas 60 m penktą vietą, Modestas Vismantas aukščio rungtyje iškovojo antrą vietą, kamuoliuko metime penktą vietą, Dominykas Karvelis šuolyje į aukštį rungtyje iškovojo pirmą ir kamuoliuko metime trečią vietas, Remigijus Kuras iškovojo pirmą vietą kamuoliuko metime, Dominykas Kvietkus 60 m rungtyje septintą ir kamuoliuko metime dešimtą vietas.
Vaikų gimusių 2009-2010 m. grupėje Urtė Gustaitė iškovojo antrą vietą  60 m bėgime ir aštuntą vietą 300 m bėgime, Dominykas Orlovas ieties metime iškovojo penktą ir kamuoliuko metimo rungtyje  ketvirtą vietą, Minijus Janavičius šuolyje į aukštį rungtyje iškovojo trečią ir  300 m. bėgime aštuntą vietą, Majus Jocys iškovojo dvi antras vietas kamuoliuko ir ieties metimo rungtyse. Sportininkų treneris A. Domeika.
Jaunučių grupėje sėkmingiausiai sekėsi šuolininkams į aukštį.  Augustė Pranskaitytė peršoko 145 cm ir užėmė pirmą vietą, Rutenis Gervylius 145 cm - trečią vietą. Karolis Šimkūnas  200 m bėgime iškovojo antrą vietą. Tai trenerės L. Stanienės sportininkai.  Trenerio A. Domeikos sportininai: Kostas Kvietkus peršoko 150 cm ir užėmė antrą vietą, Giedrius Stanevičius  peršoko 135 cm - šeštą vietą ir 200 m rungtyje - ketvirtą vietą, Armandas Kuras peršoko 130 cm - septintą vietą, ieties metimo rungtyje iškovojo antrą vietą.Trenerės V. Kokarskojos treniruojami metikai rutulio stūmimo rungtyje Liepa Šukutytė iškovojo sidabro, Astijus Žičkus bronzos medalius.
Dėkojame Jurbarko sporto centro darbuotojams, Vytauto Didžiojo progimnazijos administracijai ir darbininkams, bei sportininkų tėvams padėjusiems vykdyti lengvosios atletikos varžybas.