El. paštas jurbarkosportas@gmail.com

Marcinkaus stadionas

Paskelbta: 2022-01-27

Lietuvos jaunučių lengvosios atletikos čempionatas

2022 m. sausio 22 d. Jurbarko sporto centro lengvaatlečiai dalyvavo Lietuvos jaunučių lengvosios atletikos čempionate, kuris vyko Klaipėdoje. Šiame čempionate varžėsi 7 miesto komandos ir 22 rajonų komandos. Jurbarko komanda rajonų grupėje surinkusi 54 taškus užėmė V vietą. Geriausią rezultatą pasiekė Karolis Šimkūnas, jis 60 m bėgimo rungtį įveikė per 7,70 s ir iškovojo II vietą (trenerė L. Stanienė). Puikiai sekėsi Augustei Pranskaitytei, ji šuolio į aukštį rungtyje peršoko 1,40 m ir užėmė V vietą (trenerė L. Stanienė). Rūtenis Gervylius 200 m – 32,40 s, XIV vieta ( trenerė L. Stanienė). Ketvirtas vietas užėmė Ignas Šimkūnas, kuris 60 m bėgimą įveikė per 7,92 s ( trenerė L. Stanienė) ir Astijus Žičkus - rutulį nustūmęs 12,35 m (trenerė V. Kokarskaja). Liepa Šukutytė rutulio stūmimo rungtyje iškovojo X vietą nustūmusi 3 kg rutulį 8,18 m (trenerė V. Kokarskaja). Trenerio A. Domeikos sportininkai pasiekė šiuos rezultatus: 600 m bėgime Goda Kvietkutė pagerino savo asmeninį rezultatą, nubėgusi atstumą per 1:57,02 s ir užėmė VIII vietą, Deimantas Arcimavičius 200 m – 31,65 s, XIII vieta, Patricija Babiliūtė 60 m - 9,14 s, XV vieta.