jurbarkas herbasJURBARKO SPORTO CENTRAS


Vytauto Didžiojo g. 35A, 
LT - 74128 Jurbarkas

Tel. / faks. (8 447) 72 536
El. paštas jurbarkosportas@gmail.com

Marcinkaus stadionas

Š. m. lapkričio 25 d. Jurbarke svečiavosi Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) generalinis sekretorius Mindaugas Balčiūnas. Lietuvos kariuomenės dienai skirtų renginių metu taip pat buvo paminėtas ir Lietuvos krepšinio šimtmetis. Kartu su Jurbarko rajono savivaldybės meru Skirmantu Mockevičiumi ir Regionų krepšinio lygos (RKL) prezidentu Vidu Butkumi vienas LKF vadovų dalyvavo viešoje diskusijoje apie Jurbarko krepšinio dabartį ir perspektyvas. Vakare vykusių RKL rungtynių tarp „Jurbarkas-Karys“ ir „KTU“ didžiosios pertraukos metu buvo įteikti Lietuvos krepšinio šimtmečio apdovanojimai Jurbarko krašto krepšiniui nusipelniusiems asmenims.

Š. m. lapkričio 23 d. Jurbarko Giedraičio-Giedriaus sporto salėje vyko ,,Viktorina“ Lietuvos krepšinio šimtmečiui paminėti. Išmaniuosiuose įrenginiuose dalyviai vienam klausimui atsakyti turėjo ne daugiau kaip 30 sek. (viso 20 klausimai). Žaidėjams reikėjo žiniatinklio naršyklėje prisijungti prie transliacijos ir ,,Kahoot“ platformoje atsakinėti į pateiktus klausimus. Norime pasidžiaugti, kad norą dalyvauti pareiškė 43 dalyviai.
Dalyvių amžiaus 12-14 metų grupėje laimėjo:
I vieta – Paulius Vančys;
II vieta – Povilas Stasiūnas;
III vieta – Matas Urbonas.
Dalyvių amžiaus 15-18 metų ir vyresni grupėje laimėjo:
I vieta – Justas Ušinskas;
II vieta – Skaistė Liubancaitė;
III vieta – Rojus Bytautas.
,,Viktorinos“ 1-3 vietų laimėtojai apdovanojami Jurbarko sporto centro prizais. Džiaugiamės, kad prie ,,Viktorinos“ organizuojamos veiklos prisidėjo Jurbarko sporto centro savanorės Ugnė, Kotryna ir Vitalija.

Kviečiame dalyvauti Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos sporto salėje (Vydūno g. 15, Jurbarkas), Lietuvos krepšinio šimtmečiui paminėti skirtuose renginiuose:

2022 m. lapkričio 23 d. (trečiadienį)
16.15 val. ,,Viktorina“ Lietuvos krepšinio šimtmečiui paminėti (dalyvauja 12-14 metų amžiaus vaikai).
17.00 val. ,,Viktorina“ Lietuvos krepšinio šimtmečiui paminėti (dalyvauja 15-18 metų ir vyresni krepšininkai).

2022 m. lapkričio 25 d. (penktadienį)
14.00 val. treniruotė ,,Atskleisk talentą“ 12-14 metų amžiaus krepšininkams.
16.00 val. treniruotė ,,Atskleisk talentą“ 16-18 metų amžiaus krepšininkams.
(Treniruotes vykdys Lietuvos krepšinio federacijos treneriai).
19.30 val. Diskusija ,,Krepšinio puoselėjimas Jurbarko krašte“ su Lietuvos krepšinio federacijos ir Regionų krepšinio lygos vadovais.
20.00 val. – RKL varžybos ,,Jurbarkas - Karys“ – ,,Kauno KTU“.
- pertraukos metu vyks Jurbarko krašto krepšinio asmenybių apdovanojimas LKF šimtmečio prizais.

2022 m. lapkričio 6 d. Širvintų sporto ir laisvalaikio centre, vyko pirmasis debiutinio MKL-BERGO 3×3 čempionato etapas, kuriame dalyvavo Jurbarko sporto centro krepšininkai.

Dvi savaitgalio dienos, dvejos krepšinio varžybos ir dvi pergalės. Tokią krepšinio šventę savo gerbėjams padovanojo Jurbarko vyrų krepšinio komanda „Jurbarkas – Karys“. Spalio 14 - 15 dienomis Jurbarko A. Giedraičio - Giedriaus gimnazijos sporto komplekse vyko antrą kartą surengtas krepšinio turnyras Jurbarko rajono mero taurei laimėti.

Puslapis 1 iš 21