2023 m. liepos 11 d. Ogrėje (Latvijoje) vyko Baltijos šalių jaunučių komandinis lengvosios atletikos čempionatas. Šiame čempionate Lietuvai atstovavo 61 sportininkai ir Jurbarko sporto centro lengvaatletės: Augustė Pranskaitytė (trenerė L. Stanienė) ir Liepa Šukutytė (trenerė V. Kokarskaja). Sportininkė Augustė Pranskaitytė šuolio į aukštį rungtyje, rezultatu 1.46 m užėmė VI vietą. Liepa Šukutytė rutulio stūmimo rungtyje, rezultatu 9.99 m - VI vietą. Lengvaatletės asmeninių rezultatų nepasiekė, bet įgijo sportinės varžybų patirties.

2023 m. birželio 21-22 dienomis Vilniuje vyko Lietuvos jaunučių lengvosios atletikos čempionatas. Čempionate vyko asmeninė ir komandinė įskaita, kuriame 1-15 vietas iškovoję sportininkai pelnė savo komandai taškus.
Mergaičių grupėje: Augustė Pranskaitytė šuolio į aukštį rungtyje iškovojo antrą vietą - peršoko 1,55 m (20 dalyvių) ir pakartojo asmeninį rezultatą. Trišuolio rungtyje užėmė aštuntą vietą - nušoko 9,53 m (13 dalyvių).
Mingailė Sabaliauskaitė šuolio į tolį rungtyje užėmė 21 vietą – nušoko 4, 21 m (25 dalyvės) ir 200 m bėgimo rungtyje užėmė 54 vietą - 30,59 s (70 dalyvių) pagerino asmeninį rezultatą.
Atėnė Bosikytė rutulį nustūmė 8,06 m užėmė 19 vietą (25 dalyviai) (šių mergaičių trenerė Laimutė Stanienė).

Šių metų birželio 16-17 d. Klaipėdoje vyko Lietuvos jaunių lengvosios atletikos čempionatas. Liepa Šukutytė disko metimo rungtyje, rezultatu 26,70 m užėmė aštuntąją vietą (trenerė V. Kokarskaja). Augustė Pranskaitytė šuolio į aukštį rungtyje, rezultatu 1,50 m užėmė septintąją vietą (trenerė L. Stanienė) ir Domas Knašys trišuolio rungtyje, rezultatu 11,64 m – aštuntąją vietą.

2023 m. birželio 7-8 dienomis Jurbarko sporto centro lengvaatlečiai dalyvavo Šiaulių miesto atvirame jaunučių ir jaunių čempionate, kuriame sportininkai pagerino savo asmeninius rezultatus. Lukas Balšaitis 100 m bėgimo rungtyje, rezultatu 12,76 sek. užėmė ketvirtą vietą (trenerė L. Stanienė). Liepa Šukutytė 3 kg rutulio stūmimo rungtyje rezultatu 10, 35 m iškovojo antrą vietą ir disko metimo rungtyje, rezultatu 30,68 m iškovojo pirmą vietą (trenerė V. Kokarskaja). Goda Kvietkutė rutulio stūmimo rungtyje, rezultatu 8, 80 m užėmė ketvirtą vietą ir ieties metimo rungtyje, rezultatu 19,43 m – ketvirtą vietą (treneris A. Domeika). Majus Jocys ieties (600 g) metimo rungtyje, rezultatu 35, 83 m iškovojo pirmąją vietą ir šuolio į aukštį rungtyje, rezultatu 1,40 m užėmė šeštą vietą (treneris A. Domeika). Armandas Kuras ieties metimo rungtyje, rezultatu 32, 73 m iškovojo antrąją vietą ir šuolio į aukštį rungtyje, rezultatu 1,40 m. – septintą vietą (treneris A. Domeika). Deimantas Arcimavičius 800 m bėgimo rungtyje, rezultatu 2 min. 26 sek užėmė penktą vietą (treneris A. Domeika). Lengvaatlečių nauja patirtis lauks startuojant Kauno miesto atvirame jaunučių lengvosios atletikos čempionate, kuris vyks 2023 m. birželio 12-13 d., Kaune ir Lietuvos jaunučių lengvosios atletikos čempionate, kuris vyks 2023 m. birželio 21-22 d., Vilniuje.

Birželio 1 d. Vilniuje vyko Lietuvos vaikų lengvosios atletikos čempionatas, kuriame dalyvavo apie 570 dalyvių iš visos Lietuvos. Ieties metimo rungtyje: Dominykas Orlovas iškovojo pirmą vietą, Paulius Samulevičius užėmė penktą vietą. Kamuoliuko metimo rungtyje: Skaistė Šimanskytė užėmė šeštą vietą, Remigijus Kuras užėmė dešimtą vietą, Adomas Liuokaitis - keturioliktą vietą. Šuolio į aukštį rungtyje: Domas Aučius (berniukų gr.) užėmė šeštą vietą, Aistė Bakaitytė (mergaičių gr.) užėmė dvidešimt ketvirtą vietą, Liepa Vančytė - dvidešimt penktą vietą. Šuolio į tolį rungtyje: Minijus Janavičius užėmė dvidešimt ketvirtą vietą, Kornelija Juknevičiūtė - trisdešimt septintą vietą, Elena Kiudytė - trisdešimt devintą vietą, Urtė Bajorinaitė - keturiasdešimt ketvirtą vietą, Miglė Martišiūtė keturiasdešimt aštuntą vietą. 60 m bėgimo rungtyje: Estela Kundrotaitė užėmė penkiasdešimt pirmą vietą, Evita Abokaitytė penkiasdešimt septintą vietą. 300 m bėgimo rungtyje Danielė Misevičiūtė užėmė dvidešimt antrą vietą, Matas Kemeris dvidešimt penktą vietą.

2023 m. gegužės 30-31 d. Jurbarko sporto centro lengvaatlečiai dalyvavo Kauno miesto atvirame jaunių lengvosios atletikos čempionate. Sportininkė Augustė Pranskaitytė šuolio į aukštį rungtyje, rezultatu 1,55 m iškovojo II vietą. Domas Knašys šuolio į tolį rungtyje, rezultatu 5,42 m užėmė VI vietą ir trišuolio rungtyje, nušokęs 11,52 m, iškovojo II vietą (trenerė L. Stanienė).