Gegužės 24 dieną Jurbarko Antano Giedraičio–Giedriaus gimnazijos sporto salėje vyko tinklinio pirmenybių vyrų ir vaikinų grupės pusfinalių bei finalų kovos. Įtemptose rungtynėse netrūko emocijų ir gražių epizodų. ![]()
Galutinė komandų rikiuotė po finalinių:
- I vieta – „Pipiriuko smūgis“;
- II vieta – „Seredžius“;
- III vieta – „Bardakas“;
- IV vieta – „Debesų lyga“.
Geriausi komandų žaidėjai:
- „Pipiriuko smūgis“ – Rūtenis Gervylius;
- „Seredžius“ – Saulius Vaičaitis;
- „Bardakas“ – Jaunius Dobilas;
- „Debesų lyga“ – Deividas Tamašauskas.
Visas komandas pasveikino ir nugalėtojus apdovanojo Jurbarko sporto centro direktorė Jolanta Kačerauskienė.
Pirmenybių komandos-prizininkėms buvo apdovanotos medaliais, taurėmis ir mūsų bičiulių užkandinės „Juras&Barkus“ dovanų kuponais.
Sveikiname nugalėtojus ir visus dalyvius už kovą pirmenybėse. Iki kitų metų!
Renginio akimirkos – mūsų Facebook.
