Sporto centro naujienos

2026 m. Jurbarko rajono salės tinklinio 6x6 pirmenybės pasiekė kulminaciją!

2026 m. Jurbarko rajono salės tinklinio 6x6 pirmenybės pasiekė kulminaciją!

Gegužės 24 dieną Jurbarko Antano Giedraičio–Giedriaus gimnazijos sporto salėje vyko tinklinio pirmenybių vyrų ir vaikinų grupės pusfinalių bei finalų kovos. Įtemptose rungtynėse netrūko emocijų ir gražių epizodų. 🤩

 Galutinė komandų rikiuotė po finalinių:

  •  I vieta – „Pipiriuko smūgis“;
  •  II vieta – „Seredžius“;
  •  III vieta – „Bardakas“;
  • IV vieta – „Debesų lyga“.

👏 Geriausi komandų žaidėjai:

  • „Pipiriuko smūgis“ – Rūtenis Gervylius;
  • „Seredžius“ – Saulius Vaičaitis;
  • „Bardakas“ – Jaunius Dobilas;
  • „Debesų lyga“ – Deividas Tamašauskas.

Visas komandas pasveikino ir nugalėtojus apdovanojo Jurbarko sporto centro direktorė Jolanta Kačerauskienė.

Pirmenybių komandos-prizininkėms buvo apdovanotos medaliais, taurėmis ir mūsų bičiulių užkandinės „Juras&Barkus“ dovanų kuponais.

Sveikiname nugalėtojus ir visus dalyvius už kovą pirmenybėse. Iki kitų metų!

Renginio akimirkos – mūsų Facebook.

Pasirinkite savo kalbą