Gražų, šiltą gegužės 21-osios vakarą Jurbarko miesto Romualdo Marcinkaus stadione atsisveikinome su Jurbarko sporto centro šių metų absolventais. Šventę nuotaikingai vedė Kajus Kalvelis. Svečius sveikino ir pažymėjimus bei atminimo dovanas įteikė Jurbarko sporto centro direktorė Jolanta Kačerauskienė.
Už šventinę programą dėkojame bičiuliams Jurbarko Antano Sodeikos meno mokyklos gitarų duetui Natui Lukšai ir Edgarui Penikui (mokytoja Rugilė Antanaitienė) ir Jurbarko kultūros centro jaunuolių chorui „Bildukas“ (vadovė Danutė Lapienė).
Šiais metais su mumis atsisveikina:
Matas Matonas – kyokushin karate, treneris Artūras Enčeris;
Ema Pamataitytė – šachmatai, treneris Valentinas Jankūnas;
Dziudo ir sambo, trenerė Diana Arlauskaitė:
Ivan Jakelaitis;
Ugnius Lankutis;
Povilas Stasiūnas.
Krepšinis, treneris Povilas Valaitis:
Armandas Rainys;
Aironas Archipovas;
Titas Bilevičius;
Denas Lukauskas;
Laurynas Micevičius;
Vitalija Židžiūnaitė.
Nuoširdus AČIŪ ugdytinių tėveliams ir treneriams už pastangas ir ilgus metus kartu ugdant jaunuosius sportininkus.
Mielieji, linkime Jums sėkmingo šio etapo užbaigimo. Tegul ateitis būna pilna prasmingų pasirinkimų ir gražių akimirkų!
Dėkojame visiems ir kiekvienam, prisidėjusiam prie renginio įgyvendinimo. Ačiū ir mūsų darbštuoliams – Arijui ir Kajui!
Renginio akimirkos – mūsų Facebook.
