Sporto centro naujienos

Jurbarke vyko Vidurio Lietuvos vaikų krepšinio lygos turas

Jurbarke vyko Vidurio Lietuvos vaikų krepšinio lygos turas

Gegužės 18-ąją, Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos sporto salėje buvo sužaistos trejos Vidurio Lietuvos vaikų krepšinio lygos VII turo rungtynės. Jurbarko sporto centro U11 krepšininkai įdėjo daug pastangų ir komandinio darbo, tačiau pergalių išplėšti nepavyko.

Susitikimų rezultatai:

Jurbarko SC nusileido Raseinių „KKSC-15“;

Klaipėdos „V. Knašiaus KM-15“ įveikė Raseinių „KKSC-15“;

Klaipėdos „V. Knašiaus KM-15“ laimėjo prieš Jurbarko SC.

Džiaugiamės aktyviomis mūsų krepšininkų kovomis bei linkime ryžto ir sėkmės kitose rungtynėse!

Pasirinkite savo kalbą