jurbarkas herbasJURBARKO RAJONO KŪNO KULTŪROS IR SPORTO CENTRAS


Vytauto Didžiojo g. 35A, 
LT - 74128 Jurbarkas

Tel. / faks. (8 447) 72 536
El. paštas jurbarkosportas@gmail.com

Jurbarko rajono kūno kultūros ir sporto centras pradėjo vykdyti vietos projekto ,,Sportuojantys senjorai – sveiki senjorai“ (projekto Nr. JURB-LEADER-6B-V-5-1-2020) fizinio aktyvumo ir sveikatingumo veiklas Jurbarko rajono kaimo vietovėse gyvenantiems senjorams. Projekto trukmė 18 mėnesių. Projekto partneriai Eržvilkiškių bendruomenės centras ir Dainių II kaimo bendruomenė ,,Jovarų alėja“.

Edukaciniai cirko užsiėmimai

Paskelbta: 2021-07-20
Jurbarko rajono kūno kultūros ir sporto centras tęsia vietos projekto ,,Sportuojantis ir besimankštinantis žmogus – visuotinė vertybė“ (projekto Nr. JURB-LEADER-6B-V-3-1-2018) fizinio aktyvumo ir sveikatingumo veiklas.
Jurbarko rajono kūno kultūros ir sporto centras tęsia vietos projekto ,,Sportuojantis ir besimankštinantis žmogus – visuotinė vertybė“ (projekto Nr. JURB-LEADER-6B-V-3-1-2018) fizinio aktyvumo ir sveikatingumo veiklas. Š. m. birželio 21 d. nuo 10.00 val. iki 14.00 val., Viešvilės pagrindinės mokyklos sporto salėje vyko fizinio aktyvumo ir sveikatingumo veiklos. Mokytoja Ingrida Kučinskienė aiškino kaip sustiprinti fizinę ir psichinę sveikatą. Pasakojo apie energijos gavimo šaltinius, jų reikšmę kūnui bei emocinei sveikatai. Vyko fizinių tempimo ir kvėpavimo pratimų treniruotė, po kurios visi aktyviai žaidė judriuosius žaidimus.

,,Kangoo Jumps" treniruotės

Paskelbta: 2020-10-07
,,Kangoo Jumps“ treniruotės - intervalinė ir motyvuojanti programa, skirta visam organizmui. Jos vysto tonizuoja raumenų masę bei didina fizinį pasirengimą. Pagrindinis užsiėmimų tikslas - sveikatos būklės pagerinimas ir širdies bei kraujagyslių sistemos stiprinimas. Jurbarko rajono kūno kultūros ir sporto centras tęsia vietos projekto ,,Sportuojantis ir besimankštinantis žmogus – visuotinė vertybė“ (projekto Nr. JURB-LEADER-6B-V-3-1-2018) fizinio aktyvumo ir sveikatingumo veiklas.
Puslapis 1 iš 4