jurbarkas herbasJURBARKO SPORTO CENTRAS


Vytauto Didžiojo g. 35A, 
LT - 74128 Jurbarkas

Tel. / faks. (8 447) 72 536
El. paštas jurbarkosportas@gmail.com

Marcinkaus stadionas

Kaniterapija senjorams

Paskelbta: 2022-06-07
Jurbarko sporto centras įgyvendina projekto ,,Sportuojantys senjorai – sveiki senjorai“ (projekto Nr. JURB-LEADER-6B-V-5-1-2020) fizinio aktyvumo ir sveikatingumo veiklas Jurbarko rajono kaimo vietovėse gyvenantiems senjorams. Š. m. birželio 6 d. nuo 10.00 val. iki 14.00 val., Eržvilko senelių globos namuose vyko fizinio aktyvumo ir sveikatingumo renginys ,,Kaniterapija“. Senjorai klausėsi psichologės kaniterapeutės Joanos Grygutis paskaitos apie kaniterapiją. Aktyviai ir džiaugsmingai dalyvavo sportinėse veiklose „Pasukime galvą ir pajudėkime“ su terapiniais šunimis Labradoro retrivere Kia ir kavalieriaus karaliaus Karolio spanieliu Lu.
Jurbarko sporto centras įgyvendina projekto ,,Sportuojantys senjorai – sveiki senjorai“ (projekto Nr. JURB-LEADER-6B-V-5-1-2020) fizinio aktyvumo ir sveikatingumo veiklas Jurbarko rajono kaimo vietovėse gyvenantiems senjorams.Š. m. gegužės 13 d. nuo 13.00 val. iki 17.00 val., Eržvilko senelių globos namų salėje vyko fizinio aktyvumo ir sveikatingumo renginys ,,Senjorų kasdieninė mankšta ir meditacija“. Senjorai klausėsi paskaitos apie garso terapiją, mokėsi įvairių tempimo pratimų, kuriuos galės atlikti kasdien. Labai visus pradžiugino nugaros ir pėdų mankštos su aromaterapija bei jogos ir meditacijos pratimai.
Jurbarko sporto centras įgyvendina projekto ,,Sportuojantys senjorai – sveiki senjorai“ (projekto Nr. JURB-LEADER-6B-V-5-1-2020) fizinio aktyvumo ir sveikatingumo veiklas Jurbarko rajono kaimo vietovėse gyvenantiems senjorams. Š. m. balandžio 22 d. nuo 13.00 val. iki 17.00 val., Eržvilko kultūros centro salėje vyko fizinio aktyvumo ir sveikatingumo renginys ,,Fizinis aktyvumas ir maudynės Gonge”. Susirinkę senjorai klausėsi paskaitos apie sveiką gyvenimo būdą, diskutavo ir dalinosi asmenine patirtimi kas yra tikroji sveikata. Mokėsi atpalaiduojančio kvėpavimo technikų, mankštos pratimų skirtų vyresnio amžiaus žmonėms. Mėgavosi atsipalaidavimu ir vidine ramybe klausydamiesi gongų garsų.
Jurbarko sporto centras įgyvendina projekto ,,Sportuojantys senjorai – sveiki senjorai“ (projekto Nr. JURB-LEADER-6B-V-5-1-2020) fizinio aktyvumo ir sveikatingumo veiklas Jurbarko rajono kaimo vietovėse gyvenantiems senjorams. Š. m. kovo 30 d. nuo 14.00 val. iki 18.00 val., Eržvilko senelių globos namų salėje vyko fizinio aktyvumo ir sveikatingumo renginys ,,Ramus protas – sveikas kūnas“. Susirinkę senjorai klausėsi paskaitos apie sveiką gyvenimo būdą ir aromaterapiją. Mokėsi kaip teisingai atlikti atpalaiduojančio kvėpavimo, jogos technikos pratimus. Senjorai noriai ir aktyviai dalyvavo veiklose ir mėgavosi eterinių aliejų kvapais.
Puslapis 1 iš 6