El. paštas jurbarkosportas@gmail.com

Marcinkaus stadionas

Paskelbta: 2021-12-22

Kalėdinis šachmatų turnyras - 2021

Š. m. gruodžio 21 d. Tauragės M. Mažvydo progimnazijoje vyko  kalėdinis  šachmatų turnyras - 2021. Jame dalyvavo 38 jaunieji šachmatininkai (iki 10 metų amžiaus) iš Gargždų, Tauragės ir Jurbarko. Jurbarko sporto centrui atstovavo Aistė Miliūtė, Ugnė Samoškaitė, Deimilė Adomaitytė, Jokūbas Birgiolas, Domas Kazlauskas, Jonas Pauliukas ir Emilis Sutkus. Iš jurbarkiečių geriausiai pasirodė Jonas Pauliukas (4 pergalės ir 1 pralaimėjimas). Jis užėmė 6 vietą turnyre. Domas Kazlauskas surinko 3.5 taško ir užėmė turnyre 8 vietą. Domas  šachmatininkų iki 8 metų amžiaus grupėje užėmė 2 vietą ir buvo apdovanotas taure. Emilis Sutkus ir Deimilė Adomaitytė surinko po 3 taškus. Aistė Miliūtė surinko 2.5 taško, o Jokūbas Birgiolas ir Ugnė Samoškaitė surinko po 2 taškus.Visi šachmatininkai buvo apdovanoti paskatinamaisiais medaliais ir kalėdinėmis dovanėlėmis.Varžybos vyko šveicariška sistema, 5 ratai. Kiekvienam žaidėjui skiriama po 5 min. + 3 sek. už padarytą ėjimą.