SKELBIMŲ LENTA

4x4 tinklinio varžybos krepsinis 3X3
Paskelbta: 2023-04-27

Bendrojo ugdymo mokyklų lengvosios atletikos keturkovės varžybos

Š. m. gegužės 27 d. Jurbarko Vytauto Didžioji progimnazijos stadione vyko Jurbarko rajono bendrojo ugdymo mokyklų lengvosios atletikos keturkovės varžybos. Jėgas išbandyti susitiko Jurbarko rajono bendrojo ugdymo mokyklų (gim. 2009 metų ir jaunesni): Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazijos, Jurbarko Naujamiesčio progimnazijos, Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinės mokyklos, Eržvilko gimnazijos, Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazijos komandos. Lengvaatlečiai varžėsi rungtyse – 60 m bėgimas, šuolis į tolį, kamuoliuko (150 g) metimas, 500 m bėgimas.

Po atkaklių kovų Jurbarko rajono bendrojo ugdymo mokyklų (berniukų gim. 2009 m. ir jaunesnių) lengvosios atletikos keturkovės finalinių varžybų čempionais tapo Jurbarko Naujamiesčio progimnazijos komanda (fizinio ugdymo mokytojas A. Tirlikas), antrąją vietą iškovojo - Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazija (fizinio ugdymo mokytojas V. Greičius), trečiąją vietą – Eržvilko gimnazijos komanda (fizinio ugdymo mokytojas R. Skrodenis). Jurbarko rajono bendrojo ugdymo mokyklų (merginų gim. 2009 m. ir jaunesnių) lengvosios atletikos keturkovės finalinių varžybų pirmąją vietą iškovojo - I gr. Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazijos komandos (fizinio ugdymo mokytoja L. Stanienė), antrąją vietą – Jurbarko Naujamiesčio progimnazijos komanda (fizinio ugdymo mokytojas A. Tirlikas), trečiąją vietą – II gr. Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazijos komandos (fizinio ugdymo mokytoja L. Stanienė). Lietuvos mokyklų žaidynių bendrojo ugdymo mokyklų mokinių lengvosios atletikos keturkovės tarpzoninės varžybos vyks 2023 m. gegužės 15 d., Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazijos stadione. Bendrojo ugdymo mokyklų lengvosios atletikos keturkovės varžybose norą dalyvauti pareiškė ir Jurbarko sporto centro trenerio Antano Domeikos sportininkai. Lengvaatlečiai atidavė visas jėgas ir garbingai įveikė visas rungtis.