Įspėjimas

JUser: :_load: Nepavyko įkelti nario su id: 896

Paskelbta: 2017-10-11

Jurbarkiečių laimėjimai Lietuvos dziudo žaidynėse

Š. m. spalio 7-8 dienomis Kaune vyko Lietuvos dziudo jaunių sporto ir vilčių sporto žaidynės. Finaliniame etape dalyvavo ir grupė jurbarkiečių: Rasminta Kondratavičiūtė, Kamilė Girdžiūtė (treneris V.Paukštis), Lukas Lažauninkas (treneris R.Balta, K.Trumpis, V.Paukštis), Augustas Šlyteris (treneriai R.Balta, V.Jokūbaitis), Samanta Česnauskaitė, Ugnius Mockus ir Martynas Beržinskas (trenerė D.Arlauskaitė).
Pirmą dieną geriausiai sekėsi Kamilei Girdžiūtei (sv. kat. per 70 kg, 9 dalyvės), kuri, iškovojusi dvi pergales (dar viena varžovė nekovojo), pelnė bronzos medalį bei įvykdė 2 KYU (mėlynojo diržo) normatyvą.
Nugalėjęs du varžovus, aukštą penktąją vietą pelnė Martynas Beržinskas (sv. kat. iki 60 kg). Kiti sportininkai į savo svorio kategorijos penketukus nepakliuvo.

Antrą varžybų dieną kovėsi vienintelis jurbarkietis Lukas Lažauninkas. Svorio kategorijoje per 90 kg Lukas tapo Lietuvos jaunių žaidynių čempionu, iškovojęs tris pergales ankščiau laiko. Sausio mėnesį minėtas sportininkas tapo Lietuvos jaunių U18  čempionu svorio kategorijoje iki 90 kg bei šiemet atstovavo Lietuvos rinktinei  Europos jaunių dziudo čempionate Kaune.