Paskelbta: 2018-11-26

Dziudo varžybose Panevėžyje iškovoti medaliai

Panevėžyje lapkričio 24-25 dienomis vyko Panevėžio miesto atviras jaunių, jaunučių ir vaikų dziudo čempionatas, skirtas Lietuvos 100-čio ir Lietuvos kariuomenės įkūrimo šimtmečiui, paminėti. Varžybose dalyvavo ir grupė dziudo kovotojų iš Baltarusijos.
Į varžybas vyko ir jose Jurbarko kraštui atstovavo 8 trenerio Viliaus Paukščio treniruojami sportininkai: Laurynas Brigadierius, Deividas Barzdaitis (abu vaikų grupėje U12, sv. kat. iki 30 kg, 10 dalyvių), Nidijus Kasparavičius, Vitoldas Čekaitis (abu vaikų grupėje U12, sv. kat. iki 38 kg, 14 dalyvių), Samanta Barzdaitytė (jaunučiai U16, sv. kat. iki 52 kg, 6 dalyvės), Gabrielė Gabrielaitytė (jaunučiai U16 sv. kat. iki 57 kg, 4 dalyvės), Paulius Margelis, Ernestas Snudaitis (jaunučiai  U16, abu sv. kat. iki 60 kg, 6 dalyviai).
Geriausiai varžybose sekėsi Deividui Barzdaičiui, kuris, įveikęs tris varžovus, iškovojo aukso medalį.
Tokioje pat svorio kategorijoje kovojęs Laurynas Brigadierius (1 pergalė) užėmė penktąją vietą.
Pelnyti ir trys sidabro medaliai. Samanta Barzdaitytė, Gabrielė Gabrielaitytė (abi po 2 pergales) ir nuo rugsėjo Panevėžio R. Sargūno gimnazijoje sportuojantis Ernestas Snudaitis (3 pergalės) džiaugėsi sidabro medaliais.
Ernestas Snudaitis pusfinalyje įveikė kitą R. Sargūno gimnazijos auklėtinį, kuris vos prieš dvi savaites Vilniuje sunkesnėje 66 kg svorio kategorijoje tapo Lietuvos moksleivių jaunučių dziudo čempionu. Finale šiose varžybose Ernestas pralaimėjo Baltarusijos kovotojui.
Bronzos medaliu jaunučių grupėje džiaugėsi Paulius Margelis (1 pergalė).
Aukštą penktąją vietą pelnė Nidijus Kasparavičius (2 pergalės ir abi prieš oranžinius diržus). Kovoje dėl trečios vietos Nidijus pirmavo wasari prieš dar vieną oranžinio diržo sportininką, bet likus 25 sekundėm suklydo ir liko penktas.
Laimėjęs 1 kovą, septintą vietą užėmė Vitoldas Čekaitis.