Paskelbta: 2019-05-28

Smilgių gimnazijos dziudo turnyras

Š. m. gegužės 22 d. Panevėžyje vyko Smilgių gimnazijos kasmetinis dziudo turnyras. Šiame turnyre dalyvavo Jurbarko rajono kūno kultūros ir sporto centro treniruojami trenerio Viliaus Paukščio sportininkai: Adomas Bastys, Jokūbas Bastys, Justas Rinkevičius, Dovydas Mankus, Miglė Medelytė, Rapolas Povilauskas. Dziudo turnyre galėjo dalyvauti ne aukštesnio, nei 5 KYU (geltonojo diržo) sportininkai.

Miglei Medelytei (sv. kat. iki 36 kg) buvo pirmosios dziudo varžybos, tačiau ji, laimėjusi tris kovas ir pralaimėjusi tik oranžinio diržo(4 KYU) savininkei iš Kėdainių, iškovojo sidabro medalį.
Bronzos medalį, įveikęs du varžovus, ir pralaimėjęs tik oranžinio diržo (4 KYU) savininkui iš Panevėžio, pelnė Rapolas Povilauskas (sv. kat. iki 38 kg), taip pat Adomas Bastys (sv. kat. iki 25 kg, 2 pergalės).
Dar po dvi dvikovas laimėjo Justas Rinkevičius ir Jokūbas Bastys (abu sv. kat. iki 30 kg)., užėmė penktąsias ir septintąsias vietas. Septintas su viena pergale Dovydas Mankus (sv. kat. iki 30 kg). Jurbarko rajono KKSC sportininkai turi ne didesnę nei trejų varžybų patirtį, bet gerą potencialą ateičiai.