Paskelbta: 2019-12-05

Tarptautinis vaikų, jaunučių ir jaunių dziudo turnyras

Š. m. lapkričio 30 d., Šiauliuose vyko tarptautinis vaikų, jaunučių ir jaunių dziudo turnyras, kuriame kovojo 6 Jurbarko rajono kūno kultūros ir sporto centro trenerio Viliaus Paukščio sportininkai.

Vaikų U 11amžiaus grupėje svorio kategorijoje iki 34 kg, įveikęs tris varžovus (du Lietuvos ir vieną Ukrainos atstovą), Laurynas Brigadierius išėjo į finalą, kuriame, įveikęs dar vieną Ukrainos kovotoją, pelnė nugalėtojo titulą. Toje pačioje amžiaus grupėje Majus Jocys (sv. kat. iki 42 kg, 1 pergalė) pelnė bronzos apdovanojimą.
Vaikų U 9 amžiaus grupėje 30 kg svorio kategorijoje kovojęs Andrėjus Konovalovas, įveikė 1 varžovą, bet į prizininkų gretas neprasibrovė.
Vaikų U 13 amžiaus grupėje 38 kg svorio kategorijoje, nugalėjęs du varžovus, Deividas Barzdaitis pelnė bronzos medalį.
Dar du medalius jaunių U 17 amžiaus grupėje laimėjo merginos. Gabrielė Gabrielaitytė (sv. kat. iki 63 kg), įveikusi tris varžoves tapo nugalėtoja, o Samanta Barzdaitytė (sv. kat. iki 52 kg), laimėjusi dvi kovas ir patyrusi vieną nesekmę, užėmė trečiąją vietą.
Tarptautiniame vaikų, jaunučių ir jaunių dziudo turnyre, dalyvavo Jurbarko rajono kūno kultūros ir sporto centro trenerės Dianos Arlauskaitės sportininkai. Šiame dziudo turnyre bronzos medalius iškovojo – Edvinas Škudzinskas, Juozas Videika, Raigardas Meškauskas. Penktąją vietą užėmė Matas Šimkus.