Tel. / faks. (8 447) 72 536
El. paštas jurbarkosportas@gmail.com

Marcinkaus stadionas

Paskelbta: 2023-05-12

LIETUVOS LENGVOSIOS ATLETIKOS ILGŲ METIMŲ SUAUGUSIŲ, JAUNIMO, JAUNIŲ IR JAUNUČIŲ ČEMPIONATAS

2023 m. gegužės 6-7 dienomis Palangoje vyko Lietuvos lengvosios atletikos ilgų metimų suaugusių, jaunimo, jaunių ir jaunučių čempionatas. Čempionate dalyvavo šeši Jurbarko sporto centro lengvaatlečiai. Gegužės 6 diena vyko ieties metimo rungtis, šioje rungtyje jaunučių grupėje varžėsi dvylika sportininkų. Smalininkietis Dominykas Orlovas ietį numetė 34,25 m iškovojo trečiąją vietą, apdovanotas čempionato bronzos medaliu. Majus Jocys iš Viešvilės ietį numetė 30,62 m ir iškovojo penktą vietą (Treneriai A. Domeika, V. Kokarskaja).

Gegužės 7 dieną vyko disko metimo rungtis. Mergaičių jaunučių grupėje varžėsi septynios sportininkės. Jurbarko SC trenerės Violetos Kokarskajos auklėtiniai: Liepa Šukutytė iš Viešvilės diską numetė 30,76 m ir tapo čempionato nugalėtoja iškovodama aukso medalį. O Artūras Purlys varžėsi jaunimo grupėje (septyni sportininkai) diską numetė 35,79 m iškovojo trečią vietą ir bronzos medalį. Disko metimo sektoriuje jaunučių grupėje dalyvavo trylika disko metikų Smalininkiečiai: Artūr Patlatiuk diską numetė 25,00 m. iškovojo vienuoliktą vietą. Ir jauniausias varžybų dalyvis Paulius Samulevičius diską numetė 20,53 m, pagerindamas savo asmeninį rezultatą (treneris A. Domeika).

Jurbarko SC lengvosios atletikos trenerių A. Domeikos, L. Stanienės, V. Kokarskaja informacija

Žiūrėta: 448 kartai Atnaujinta: 2023-05-12