Paskelbta: 2019-01-14

Jurbarkiečiai šachmatininkai - varžybų nugalėtojai

Š. m. sausio 12-13 dienomis atvirame Vilkaviškio rajono moksleivių standartinių šachmatų turnyre, dalyvavo 27 šachmatininkai iš Marijampolės, Kauno, Jurbarko ir Vilkaviškio.
Jurbarkui atstovavo šachmatų trenerio Valentino Jankūno treniruojami Medeina Strokova, Augustė Pranskaitytė, Meida Nausėdaitė, Ignas Milius, Paulius Meškauskas, Skomantas Juškaitis, Ąžuolas Norkūnas ir Pijus Greičius.
Varžybos vyko šveicariška tvarka, 7 ratai, pagal FIDE standartinių šachmatų taisykles. Laiko kontrolė standartinių šachmatų - 30 min. + 30 sek. po kiekvieno padaryto ėjimo. Tokiu būdu ratas tęsėsi apie 2 valandas. Šeštadienį buvo žaidžiami 4 ratai (8 valandos kovos), sekmadienį 3 ratai (6 valandos kovos).
Varžybų nugalėtoju tapo Pijus Greičius. Pijus surinko 6 taškus ir buvo apdovanotas nugalėtojų taure, medaliu (už geriausią pasirodymą tarp berniukų iki 15 metų) ir piniginiu prizu.
Meida Nausėdaitė ir Ąžuolas Norkūnas surinko po 4.5 taško ir užėmė 7 ir 8 vietas.
Meida Nausėdaitė apdovanota medaliu už geriausią pasirodymą tarp mergaičių.
Skomantas Juškaitis ir Paulius Meškauskas surinko po 4 taškus ir užėmė 9 ir 10 vietas.
Medalį iškovojo Augustė Pranskaitytė (3.5 taško). Ji laimėjo pirmą vietą tarp mergaičių iki 11 metų.
Medeina Strokova šiose varžybose surinko (2,5 taško).
Jurbarko meistriškumo grupės šachmatininkai varžybose pasipuošė Jurbarko rajono kūno kultūros ir sporto centro megztukais.